יועץ עסקי

חשיבות הסימולציה בסדנת המכירות

כל יועץ עסקי מתחיל יגיד לכם שהחלק הכי חשוב בסדנת מכירות הוא הסימולציה. זהו כלי הכרחי ללימוד ולתרגול של תהליך המכירה והוא כולל משחק תפקידים בין המשתתפים. משחק זה כולל תרגול של שיטת מכירה כלשהי, תרגול של טכניקה לניהול משא ומתן, טיפול בהתנגדויות למכירה וכל נושא אחר שנלמד קודם לכן ע"י יועץ עסקי.

 

למה זה כל כך חשוב?

הסימולציה מאפשרת למשתתפים בה ללמד, לתרגל וליישם את מה שנלמד בסדנת המכירות לצורך התמקצעות ושיפור. אמנם בהתחלה זה נראה מלאכותי אבל עם הזמן והודות ליעוץ עסקי איכותי, הוא הופך לטבעי יותר ויותר. סימולציה חשובה גם לאנשי המכירות האחרים שצופים בה מהצד מסיבה אחת – זו דרכם להבין מה הם צריכים לעשות בעתיד או לשנות. למעשה, זהו כלי ללמידה ולהפקת לקחים שמאפשר ללמוד מטעויות או מהצלחות של אחרים.

 

קשה באימונים קל בקרב

למעשה, סימולציה מאפשרת להתנסות במכירות בסביבה אוהדת שמעניקה בטחון גם במקרה של כשלון. כיום הסימולציה נחשבת לכלי הטוב והחשוב ביותר שקיים בתחום התרגול של תהליך המכירה, כך שאסור לוותר עליה מצד אחד ויש לבצע אותה באופן מקצועי מצד שני, כלומר ע"י אנשי מקצוע מטעם חברה לשירותי ייעוץ עסקי.

 

תפקידו של היועץ עסקי בסימולציה

תפקידו של יועץ עסקי בסימולציה הוא קודם כל להתאים אותה למציאות העסקית ככל שניתן, כלומר לדמות אותה לשטח כולל התנהגויות של אנשי המכירות, סביבה פיזית, לחצי עבודה וכו'. במידה והיועץ עסקי עשה את תפקידו כהלכה והתאים את הסימולציה לעסק, היא הופכת להיות כלי אפקטיבי במיוחד שמשפר את המכירות בפרט ואת העסק כולו בכלל.

 

לבחור נכון

אם גם אתם רוצים להפוך את סדנת המכירות ואת הסימולציה שלכם לאפקטיבית במיוחד – פנו לצוות רז שהיא חברה לייעוץ ארגוני, הדרכה ואימון עסקי עם ידע ונסיון מצטבר של 30 שנה. החברה מבצעת סימולציות בהצלחה במגוון ארגונים שכולם מכירים לרבות אוניברסיטת בן גוריון בנגב, בית גיל הזהב בתל אביב, התעשיה האוירית לישראל, אסותא אופטיק, המרכז הרפואי וולפסון, מרכז יצחק רבין, חברת המים הלאומית מקורות ועוד.

 

איך פונים?

אם גם אתם רוצים להינות מסדנת מכירות ומסימולציה מוצלחת כל שעליכם לעשות הוא לבחור. למעשה, אתם לא צריכים אפילו לקום מהכסא כדי לבחור את אופן יצירת הקשר עם החברה: טלפון שמספרו 054-4683135, דואר אלקטרוני שכתובתו ZERAZ@ZAHAV.NET.IL  או  השארת הודעה באתר האינטרנט דרך האייקון "צור קשר".

 

סלוגן שהוא מציאות

הסלוגן של החברה אומר "סוד ההצלחה העסקית שלך" אבל זה לא רק סלוגן. זוהי מציאות בשטח שמבוססת על שנים של ידע ונסיון ועל עשרות לקוחות מרוצים. בצוות רז מחכים לכם וישמחו לשמוע מכם אז למה אתם מחכים? בואו להפוך את הסוד להצלחה עסקית שתעורר את קנאת המתחרים.